Jak kombinovat náramky?

Nemusíte se o svět módy až tolik zajímat, abyste si nevšimli nového módního trendu - luxusních náramků! Tato módní záležitost se rozšířila přes mnohé generace. Velmi oblíbené je kombinování hodinek a náramků. Samozřejmě i u takového kombinování bychom měli dbát na to, aby se k sobě oba doplňky hodily. Není sice žádná příručka o tom, jak nosit náramky, ale pár nepsanými pravidly bychom se řídit měli.

Například SKULL NÁRAMEK, který je seskládaný ze stříbrných nebo zlatých lebek rozhodně zaujme k volnočasovému outfitu, ale na obchodní schůzce by Váš byznys partner nejspíš se zaujetím sledoval Váš náramek, než poslouchal, co se mu snažíte říct. Pokud na ruce máte elegantní hodinky, vhodnou volbou budou rozhodně lávové kameny, to je klasika, která neomrzí. K formálnímu stylu oblečení se k hodinkám bude perfektně hodit Macramový náramek BASIC, který se skládá z malých kovových korálků, které jsou sice decentní, ale rozhodně celý outfit podtrhnou. A stále platí, že v jednoduchosti je krása.

Zlatý Basic náramek DecorusČerný Basic náramek DecorusStříbrný Basic náramek Decorus

Ke sportovnímu typu hodinek jednoznačně sednou náramky s motivy činky. Tyto náramky se staly velmi oblíbenými i mezi profesionálními fitness sportovci. Tyto FIT náramky je možné nosit s kovovými nebo lávovými kameny. U méně formálních a volnočasových outfitů máte na výběr z velké škály různých motivů, jako je lev, lebka anebo můžete zvolit náramek vytvořený z kamenů jako je jaspis nebo obsidián a další. Jelikož je náramků celá škála, mnohá řada lidí kombinuje více náramků vedle sebe, ať už s hodinkami nebo i bez nich. Milovníci výrazných kousků si jistě oblíbí například kombinaci náramků EMPEROR, které jsou tvořeny z kovových destiček různých barev a jsou vyplněny zirkonovými kameny s právě výše uvedenými decentnějšími náramky.

DSC_3201