Naštěstí se v trendu náramků nezapomíná ani na ženy!

A my jsme dokonce zařadili na náš eshop celou kolekci pro dámy s názvem SPRING. Vybrat si můžete z jaspisových nebo onyxonových kamenů. Všechny tyto náramky jsou doplněny o stříbrné nebo zlaté pírko a barevný střapec. A právě tento střapec ladí barevně s jedním korálkem v náramku. Tento náramek značí svobodu a temperament. A rozhodně je to na léto velká „stylovka“.

405414

I mezi dámskými náramky naleznete velkou škálu barevných kombinací, stylů a motivů. Velmi oblíbeným se stal elegantní náramek s leopadem, ať už jednoduchý ZLATÝ nebo STŘÍBRNÝ SHAMBALLA NÁRAMEK S LEOPARDEM, či výraznější PREMIUM SHAMBALLA NÁRAMEK S LEOPARDEM. Leopard byl již od nepaměti symbolem luxusu. K létu neodmyslitelně patří barvy, a tak se perfektně hodí PREMIUM TYRKYSOVÝ NÁRAMEK S LEOPARDEM, ten je tvořen z howlitových kamenů a zdobí ho zlatá leopardí hlava.

 423

V různých kombinacích se nabízí náramky CROWN. Jak název jasně říká, jedná se o náramky s kovovou korunkou. Zvolit můžete výraznější červený náramek se stříbrnou nebo zlatou korunkou, zelený, nebo například CROWN PREMIUM ZLATÝ NÁRAMEK. Ten se pak přímo nabízí ke kombinaci se ZLATÝM MACRAMOVÝM NÁRAMKEM GLOBE. A na takovou letní párty k Vašemu outfitu bude tato kombinace skvělou volbou!

DSC_3466