Často kladené otázky

1. Bude mi náramek sedět?

Našim zákazníkům poskytujeme dvě základní velikosti - dámskou, nebo pánskou. Velikost dámských náramků je 16-17 cm, velikost pánských je 19-20cm. Náramky jsou ovšem vyrobené z velmi pružné gumy, která se přizpůsobí skoro každé velikosti ruky.

2. Můžu náramek vrátit?

Ano, samozřejmě. Náramek můžete zcela bezplatně do 14 dnů vrátit a my Vám vrátíme peníze i včetně poštovného! Více informací o reklamaci a 14-ti denní garanci naleznete v našich obchodních podmínkách.

3. Kolik stojí poštovné?

Pokud objednáte nad 500 korun, poštovné platíme my! Při objednávkách nepřesahující 500 korun platíte za dobírku pouze 110 korun a při platbě předem, dokonce pouhých 60 korun.

4. Za jak dlouho mi zboží přijde?

Náramky se Vám snažíme vždy doručit co nejrychleji, pokud objednáte do 20:00 garantujeme odeslání následující pracovní den. Dopravcům většinou trvá 1 - 2 pracovní dny doručení. Pokud náramky potřebujete dříve (např. pokud se jedná o dárek), zavolejte nám, uděláme maximum pro včasné doručení.

5. Je možné si zboží prohlédnout a vyzkoušet?

Ano, zboží si můžete objednat na jedno z více než 400 výdejních míst, balík můžete rozbalit a náramek vyzkoušet. Pokud Vám nebude sedět, nic neplatíte a zboží si převezmeme zpátky.

6. Obdržím na další nákup slevu?

Našich zákazníků si vážíme, proto pokud se s naším náramkem pochlubíte na sociálních sítích, můžete získat slevu 10 - 15% na příští objednávku. Podrobnosti Vám zašleme v mailu po objednávce.

7. Můžu být informován o slevách?

Stačí se zaregistrovat na náš newsletter a pravidelně Vám budeme zasílat slevové kupony a upozornění na různé akce a slevy.