Často kladené otázky

1. Bude mi náramek sedět?

Našim zákazníkům poskytujeme dvě základní velikosti - dámskou, nebo pánskou. Velikost dámských náramků je 16-17 cm, velikost pánských je 19-20cm. Náramky jsou ovšem vyrobené z velmi pružné gumy, která se přizpůsobí skoro každé velikosti ruky.

2. Můžu náramek vrátit?

Ano, samozřejmě. Náramek můžete zcela bezplatně do 14 dnů vrátit a my Vám vrátíme peníze i včetně poštovného! Více informací o reklamaci a 14-ti denní garanci naleznete v našich obchodních podmínkách.

3. Kolik stojí poštovné?

Pokud objednáte nad 500 korun, poštovné platíme my! Při objednávkách nepřesahující 500 korun platíte za dobírku pouze 80 korun a při platbě přede, dokonce pouhých 50 korun.

4. Za jak dlouho mi zboží přijde?

Náramky se Vám snažíme vždy doručit co nejrychleji a garantujeme odeslání nejpozději do 48 hodin. Většinou ovšem zásilky odesíláme již tentýž den a poště většinou trvá jeden den, než vám zboží doručí. Naši zásilku obdržíte nejčastěji do 2 dnů.

5. Je možné si zboží prohlédnout a vyzkoušet?

Ano, zboží si můžete objednat na jedno z více než 400 výdejních míst, balík můžete rozbalit a náramek vyzkoušet. Pokud Vám nebude sedět, nic neplatíte a zboží si převezmeme zpátky.

6. Obdržím na další nákup slevu?

Ano, všichni naši zákazníci mají nárok na slevu 10% na další nákup a to na veškerý sortiment.

7. Můžu být informován o slevách?

Stačí se zaregistrovat na náš newsletter a pravidelně Vám budeme zasílat slevové kupony a upozornění na různé akce a slevy.