Naše náramky

Říká se, že šaty dělají člověka a image muže tvoří doplňky. Kožené pásky, tmavé brýle a drahé hodinky můžeme vidět u každého úspěšného muže. Posledním módním trendem se staly luxusní náramky. Ať již v Čechách či v zahraničí, náramků u drahých hodinek, nebo jen tak na ruce, si můžeme všímat u známých osobností stále častěji.

Naše náramky jsou ručně vyráběné  z přírodních kamenů. Mezi ně například patří lávové a howlitové kameny, ametyst, obsidián a další. Tyto všechny kameny mají pozitivní vliv na majitele náramků. Náramky jsou navíc doplněné o speciální symbol, který by měl zvýraznit Vaši osobnost. Mezi nejčastější symboly na našich náramkách patří hlava Buddhy, ochranná ruka Hamsa nebo například hlava lva.

  • Buddha je symbolem moudrosti, štěstí, vyrovnanosti, osvícení, blahobytu a pozitivní energie.
  • Hamsa je ochranný amulet symbolizující Ruku Boží. Ve všech vyznáních jde o velmi pozitivní symbol, který má přínést jeho majiteli štěstí, zdraví a bohatství.
  • Lev je hlavně symbolem síly. Dále ale také mimo jiné symbolizuje urozenost, autoritu, moc a kuráž.
  • Lebka – pro někoho symbol zla, pro jiné zase symbol dobra. Pro někoho symbolem smrti, pro jiné symbolem nesmrtelnosti. U lebky si zkrátka můžete zvolit, jakou stranu má zastávat.
  • Přilbice je zase symbol pravého bojovníka!

Tyto symboly jsou většinou vyrobeny z kvalitních, speciálně upravených kovů, především zinku. Náramky jsou buďto pozlacené, či jinak upravené, aby lépe vynikly na Vaší ruce.

Teď už je jen na Vás, který z náramků si vyberete.

 

Napsali o nás: 

Fashion Magazin: Aktuální trend v pánské módě - luxusní náramky

Svět Úspěšných: Luxusní doplněk, který zvýší úspěšnost Vašeho obchodního jednání

Simona Poláková: Nejlepší dárky pro muže

 

Upozornění: Na náramky jako i na jiné doplňky byste měli být velice opatrní. Doporučujeme nevystavovat náramky slané vodě, mycím prostředkům, či přímému slunečnímu záření. Všechny tyto vlivy můžou nevratně poničit náramek. Názvy a popisy produktů popisují vzhled, nikoliv fyzické vlastnosti.