Poštovné a balné

Jak zboží posíláme a kolik to stojí?

Česká pošta zlepšila v poslední době své služby a proto využíváme právě je. Objednávku Vám doručí většinou hned do druhého dne a pokud Vás na adrese nezastihnou, upozorní Vás SMS zprávou, či emailem. Ceny poštovného jsou uvedeny níže:

Záslaní Českou poštou na dobírku:  90 Kč
Zaslání Českou poštou při platbě předem: 60 Kč
Objednávka nad 500 Kč ZDARMA!

 

Zásilku odesíláme do 24h (v pracovní dny).* Pokud si zboží objednáte a nebude se Vám líbit, můžete nám ho vrátit do 14 dnů a vrátíme Vám peníze zpět. Vaši zásilku si navíc můžete vyzvednout zcela zdarma v Plzni, v ulici Malesická 6, po telefonické domluvě na čísle 603 424 347. Při osobním odběru si můžete zboží navíc vyzkoušet a vybrat právě ten produkt, který se Vám bude líbit nejvíce.

NOVINKA: Využijte také služby zásilkovny! Nechte si doporučit balíček na jendu ze 400 jejich poboček a až na místě se rozhodněte, zda si náramek převzmete, či ne!

 

*Všchny zásilky se zbožím na skladě se snažíme v pracovní dny odeslat do 24h  a v 99% se nám to daří. Ovšem někdy kvůli nepředvídatelným okolnostem zásilku odešleme až následující den. Za toto jednání se omlouváme a vždy doručíme zásilku i se slevou na další nákup.